درمان ارتوپدی

اگر تصمیم دارید در ایران تحت درمان ارتوپدی قرار بگیرید ، خواندن این مطالب در این صفحه می تواند دانش شما را بسیار بهبود بخشد و به شما کمک کند بهترین روش درمان ارتوپدی را در ایران انتخاب کنید.

مشاوره رایگان


اگر تصمیم دارید در ایران درمان ارتوپدی انجام دهید ، مطالعه این مطالب در این صفحه می تواند دانش شما را بسیار بهبود بخشد و به شما در انتخاب بهترین روش درمان ارتوپدی در ایران کمک کند.

مشاوره رایگان

[quform id=”1″ name=”request Rhinoplasty Treatment”]

درمان ارتوپدی در ایران

درمان ارتوپدی در ایران یک زمینه پزشکی پیشرفته است و ایران از نظر فناوری پزشکی و منابع انسانی در این زمینه با کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا ، انگلیس ، آلمان ، فرانسه و ژاپن هم تراز است. نه تنها کیفیت درمان های ارتوپدی در ایران عالی است ، بلکه هزینه چنین درمان هایی نیز در مقایسه با سایر کشورها به طرز قابل توجهی منطقی تر است. این فرصتی را برای بیماران ارتوپدی معالجه سایر کشورها به ویژه کشورهای همسایه فراهم کرده است تا برای دریافت درمان های عمده ارتوپدی مانند آرتروپلاستی یا جراحی تعویض مفصل با قیمت های مناسب به ایران سفر کنند.

چرا درمان ارتوپدی در ایران؟

ایران به لطف پیشرفت چشمگیری که در سالهای اخیر در این زمینه داشته است در بین 10 کشور برتر جراحی ارتوپدی قرار دارد. جدا از آن ، ایران درمان ارتوپدی را با قیمت بسیار مناسب در مقایسه با سایر کشورها ارائه می دهد. به طور خلاصه ، جراحان ماهر ، افراد مهمان نواز و کم هزینه بودن خدمات ، ایران را به گزینه ای هوشمندانه برای کسانی که مایل به جراحی ارتوپدی در خارج از کشور هستند ، تبدیل کرده اند

چرا درمان ارتوپدی با گودسنس؟

گودسنس به عنوان بزرگترین و معتبرترین تسهیل کننده گردشگری پزشکی در ایران ، اولین انتخاب بسیاری از بیماران خارجی است که می خواهند در ایران تحت یک درمان پزشکی راحت و بدون استرس قرار گیرند. گودسنسکو با داشتن یک تیم آموزش دیده و حرفه ای ، از زمان تصمیم شما برای سفر به ایران برای جراحی ارتوپدی تا زمانی که سفر پزشکی خود را پایان ندهید و به خانه برگردید ، امور شما را به ترتیب تنظیم می کند.

هزینه درمان ارتوپدی در ایران

قیمت جراحی ارتوپدی در ایران بسته به نوع عمل ، جراح ، بیمارستان و تعدادی از عوامل دیگر متفاوت است ، اما یک چیز مطمئناً است ، هزینه جراحی ارتوپدی در ایران بسیار مقرون به صرفه است. به عنوان مثال ، هزینه متوسط تعویض مفصل زانو در ایران فقط 2800 دلار است و انجام این روش برای شما بسیار مقرون به صرفه است ، حتی اگر در طول اقامت خود در گرانترین هتل اقامت داشته باشید.

روش ارتوپدی

جایگزینی زانو

تعویض مفصل زانو یا آرتروپلاستی زانو یک روش درمانی جراحی است که شامل جایگزینی مفصل آسیب دیده زانو با مفصل مصنوعی است.

تعویض مفصل ران

تعویض مفصل ران یا آرتروپلاستی کامل یک روش جراحی است که شامل جایگزینی مفصل ران آسیب دیده با مفصل مصنوعی است.

جایگزینی مچ پا

تعویض مچ پا یا آرتروپلاستی مچ پا یک روش جراحی است که شامل برداشتن مفصل مچ پا آسیب دیده و جایگزینی مفصل مصنوعی است.

جایگزینی آرنج

تعویض آرنج که به آن آرتروپلاستی آرنج نیز گفته می شود ، شامل جایگزینی مفصل آسیب دیده آرنج با مفصل مصنوعی است.

جایگزینی شانه

تعویض شانه یا آرتروپلاستی شانه به روشی مربوط می شود که از بین بردن مفصل آسیب دیده شانه و ...

جراحی بونیون

جراحی بنیون با هدف اصلاح برآمدگی استخوانی که در قاعده انگشت شست پا ظاهر می شود ، که به آن تغییر شکل بونیون یا هالوکس والگوس گفته می شود.

جراحی فتق دیسک

دیسک ها بین استخوان های ستون فقرات قرار دارند که عملکرد جذب شوک و حمایت از ستون فقرات را دارند ...

ACL و PCL

جراحی بازسازی ACL و PCL: پارگی رباط صلیبی قدامی (ACL) شایعترین آسیب زانو است. جراحی بازسازی ACL با هدف ...

همجوشی ستون فقرات

همجوشی ستون فقرات که به آن آرتروزز نیز گفته می شود ، یک روش جراحی است که شامل پیوستن دائمی…

لامینکتومی

لامینکتومی که به آن جراحی رفع فشار نیز گفته می شود ، یک روش جراحی است که شامل برداشتن ...

ترمیم منیسک

پارگی مینیسک معمول ترین آسیب غضروف زانو است. همه افراد به ویژه کسانی که ورزش های تماسی بازی می کنند

ترمیم تاندون آشیل

بزرگترین تاندون بدن به نام تاندون آشیل است. این بافتی است که استخوان پاشنه شما را به گوساله متصل می کند

درمان ارتوپدی در ایران: همه آنچه لازم است بدانید

جراحی ارتوپدی در ایران سابقه طولانی دارد و قدمت آن به بیش از 4000 سال پیش باز می گردد. استخوان های شکسته و جمجمه های سوراخ شده بهبود یافته در شهر سوخته (شهر سوخته) در ایران نشان می دهد که ایرانیان از دوران باستان به درمان شکستگی استخوان پرداخته اند.

دانشمندان و پزشکان ایرانی مانند ابوبکر محمد بن زکریای رازی (رازس) و ابن سینا شکستگی ها ، پیچ خوردگی مفاصل و ناهنجاری های استخوان را در نوشته های خود شرح داده اند. رازی اولین پزشک ایرانی بود که در قرن 8 از گچ برای بی حرکتی شکستگی استفاده کرد و بعداً ابن سینا از کشش و آتل و همچنین گچ و قیر برای درمان شکستگی استخوان استفاده کرد. وی در مورد شکستگی بنت 1000 سال قبل از ادوارد هالاران بنت ، که به او نوع این آسیب استخوان گفته می شود ، نوشت ، آن را توضیح داد.

با انتقال به قرن بیستم ، پس از بازگشت گروهی از جراحان ارتوپدی ایران در دهه 1950 پس از گذراندن دوره آموزش تخصصی جراحی ارتوپدی در ایالات متحده و اروپا ، فصل جدیدی در جراحی ارتوپدی در ایران گشوده شد.

از همان زمان بود که ارتوپدی به عنوان یک تخصص پزشکی مستقل در ایران شناخته شد. در سال 1970 ، اولین بیمارستان ارتوپدی در ایران (بیمارستان شفا یحیاییان) در تهران تأسیس شد.

جراحی ارتوپدی در ایران به دلیل تلفات سنگین جنگ ایران و عراق در دهه 1980 جنب و جوش پیدا کرد. متخصصان ارتوپدی ایران با انجام تعداد زیادی عملیات ارتوپدی مختلف بر روی رزمندگانی که در عمل زخمی شده اند یا غیرنظامیانی که در این بمباران ها زخمی شده اند ، تجربه عملی زیادی را کسب کرده اند.

امروزه ارتوپدی به طور گسترده ای تصور می شود و در ایران و تقریباً تمام دانشکده های پزشکی ایران دارای بخش های ارتوپدی هستند. بیمارستان های ایران اکنون با جراحان ارتوپدی کاملاً آموزش دیده کار می کنند که تقریباً هر روش ارتوپدی را با تکنیک های مختلف از جمله جراحی آرتروسکوپی انجام می دهند. جراحی کم تهاجمی ستون فقرات و جراحی پشت لیزر نیز در ایران رواج یافته است.

×