درباره شرکت حس خوب سلامت

“آژانس گردشگری سلامت GoodSense” به عنوان یکی از شرکت های گروه GoodSense با بهره گیری از دانش و تجربه تیم های تخصصی و متمرکز بر خدمات پزشکی و مسافرتی برای بیماران بین المللی از سراسر جهان توانسته است خود را به عنوان یکی از با کیفیت ترین شرکت ها در جهان در حوزه گردشگری سلامت معرفی کند.

شعار ما سلامت در اخلاق و رفتار صادقانه و شفاف با همه مشتریان با رعایت اخلاق حرفه ای و استانداردهای پزشکی و تخصص متخصصان گردشگری پزشکی است.

هدف ما ارائه خدمات ایمن، مقرون به صرفه و به موقع از درخواست مشتری برای بهبودی کامل و مراقبت های بعدی است. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی همکاران ما از بین ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با مدیریت متعهد، تجهیزات مدرن و پرسنل آموزش دیده در مراقبت از بیمار انتخاب می شوند. ما با بررسی سوابق پزشکی و وضعیت پزشکی شما تلاش می کنیم انتظارات شما را به خوبی درک کنیم و بنابراین بهترین خدمات را برای سفر شما به ایران با کمترین هزینه ارائه می دهیم.

مجوز خدمات سلامتی

آژانس حس خوب یک آژانس گردشگری برای ارائه خدمات گردشگری پزشکی با استانداردهای لازم برای تأیید مقامات مربوط به گردشگری و گردشگری پزشکی است.

مجوزهای عملیاتی معتبر و مهر و امضا شده آژانس حس خوب در زیر ارائه شده است:

×