درمان ناباروری

اگر تصمیم دارید در ایران باروری داشته باشید ، خواندن این مطالب در این صفحه می تواند دانش شما را بسیار بهبود بخشد و به شما در انتخاب بهترین باروری در ایران کمک کند.

مشاوره رایگان


اگر تصمیم دارید در ایران باروری داشته باشید ، خواندن این مطالب در این صفحه می تواند دانش شما را بسیار بهبود بخشد و به شما در انتخاب بهترین باروری در ایران کمک کند.

مشاوره رایگان

[quform id=”14″ name=”fritility Treatment”]

باروری در ایران

اولین چیزی که هنگام صحبت در مورد گردشگری پزشکی در ایران به ذهن خطور می کند ، جراحی بینی است. اما با پیشرفت چشمگیر ایران در زمینه درمان باروری طی سالهای گذشته ، به مقصدی عالی برای زوجینی تبدیل شده است که از مشکلات باروری از سراسر جهان رنج می برند. ایران با داشتن بیش از 70 کلینیک و مرکز ناباروری که درمان های پیشرفته ناباروری را ارائه می دهند ، در منطقه برتری دارد. ما در GoodSenseCo آماده هستیم تا به شما کمک کنیم موثرترین درمان باروری را در ایران با مناسب ترین قیمت دریافت کنید.

چرا باروری در ایران؟

میزان موفقیت بالا و هزینه پایین درمان باروری در ایران دو دلیل اصلی است که در حال حاضر ایران یکی از بهترین کشورهایی است که بیماران می توانند برای مشکلات ناباروری خود انتخاب کنند. ایران همچنین مقصد سفر کم هزینه و کشوری امن برای سفر است ، نیازی به گفتن نیست که ایرانیان دوستانه و مهمان نواز که با آغوش باز از شما استقبال می کنند.

چرا باروری با GoodSense؟

GoodSense برای شما در ایجاد هماهنگی های لازم از جمله ، گرفتن ویزا ، رزرو وقت پزشک ، رزرو هتل ، جابجایی بین هتل و کلینیک و غیره ، باعث ناراحتی شما می شود ، علاوه بر این ، ما با بهترین کلینیک های باروری کار می کنیم و متخصصان در ایران.

هزینه باروری در ایران

هزینه درمان باروری در ایران در مقایسه با اکثر کشورهای دیگر بسیار مناسب است. به عنوان مثال ، چرخه IVF در ایران از 3000 دلار هزینه دارد ، که یک چهارم متوسط قیمت چرخه IVF در کانادا است. ما در صورت درخواست ، قیمت های به روز شده برای درمان های مختلف باروری را در ایران نقل می کنیم.

روشهای جراحی پلاستیک

لقاح آزمایشگاهی (IVF)

IVF یک فرآیند لقاح است که شامل استخراج تخمها و بازیابی نمونه های اسپرم و سپس پیوستن آنها به 

بلوغ در شرایط آزمایشگاهی (IVM)

IVM یک فناوری کمک باروری مشابه IVF است که شامل استخراج تخمک از تخمدان قبل از بلوغ زن است ...

اهدای تخم و اسپرم

انجماد تخم و قشر تخمدان روشی است که شامل انجماد و ذخیره بافت تخمدان است.

کنده کاری / شکل دادن به مینای دندان

بسیاری از خانمها هستند که به دلایل مختلف توانایی باردار شدن از طریق تخمهای خود را ندارند ...

اهدای جنین

اهدای جنین معمولاً زمانی انجام می شود که زن و شوهر خانواده خود را تکمیل کرده و جنین بیش از حد داشته باشند ...

IMSI

تزریق اسپرم از نظر مورفولوژیک داخل سیتوپلاسمی (IMSI) از میکروسکوپ قدرتمندتری برای انتخاب اسپرم استفاده می کند ...

تزریق اسپرم داخل سیتوپلاسمی (ICSI)

تزریق اسپرم داخل سیتوپلاسمی (ICSI) یک فناوری کمک باروری است که شامل تزریق یک…

تلقیح داخل رحمی (IUI)

تلقیح داخل رحمی (IUI) نوع خاصی از تلقیح مصنوعی است که به عنوان درمان باروری استفاده می شود. این روش شامل

Microdissection TESE (استخراج اسپرم بیضه)

میکرودیسکتاسیون یا استخراج اسپرم میکروسکوپی بیضه (TESE) شامل روش جراحی

القای تخمک گذاری (OI)

القای تخمک گذاری شامل اقدامات پزشکی برای درمان اختلالات مربوط به تخمک گذاری است. دارو استفاده می شود

غربالگری ژنتیکی قبل از کاشت (PGS)

غربالگری ژنتیکی قبل از کاشت (PGS) شامل حذف یک یا چند سلول از روش IVF یا ..... است.

تشخیص ژنتیکی قبل از لانه گزینی (PGD)

تشخیص ژنتیکی قبل از لانه گزینی (PGD) روشی است که برای تشخیص بیماری های ژنتیکی درون جنین استفاده می شود ...

جایگزینی

جایگزینی رحم روشی است که از رحم یک زن برای کاشت جنین برای به دنیا آوردن نوزاد برای دیگری استفاده می کند…

جراحی باروری

اگرچه از فناوری کمک باروری معمولاً برای درمان باروری استفاده می شود ، مردان و زنان مختلف وجود دارد ...

باروری در ایران: همه آنچه باید بدانید

ایران برترین کشور در زمینه درمان باروری در خاورمیانه و یکی از پیشرفته ترین در جهان است. به لطف تأیید رهبران مذهبی کشور از فن آوری های کمک باروری و سیاست های اجتماعی و جمعیتی دولت طی دهه های گذشته ، ایران پیشرفت بزرگی در درمان های باروری داشته است.

در گذشته زوج های ایرانی که از مشکلات ناباروری رنج می بردند برای دریافت معالجه مجبور به مسافرت به خارج از کشور بودند اما امروز ایران به مقصدی گرم برای مردان و زنان نابارور از سایر کشورها تبدیل شده است. هزینه های مناسب روشهای باروری در ایران در مقایسه با قیمتهای گزاف در برخی دیگر از کشورها و همچنین کیفیت بالای چنین خدماتی در کشور از دلایل اصلی محبوبیت روشهای درمانی باروری در ایران است.

در حال حاضر ایران از بیش از 70 مرکز تخصصی باروری برخوردار است که خدمات مختلفی را به زوجینی که نمی توانند به تنهایی بچه دار شوند ارائه می دهد – از جمله تشخیص ناباروری ، مشاوره ژنتیکی متخصص و درمان های مختلف مانند IVF. ایران با پیشرفت چشمگیر در IVF از زمان تولد اولین نوزاد در کشور با استفاده از این فناوری در سال 1988 ، اقدام به ترسیم زوج از سراسر خاورمیانه و حتی کشورهای استرالیا و اندونزی کرده است.

چرا ایران در درمان ناباروری اینقدر موفق است؟

مقامات مذهبی شیعه در ایران با روشهای کمکی برای باروری در مردان و زنان بیشتر از سایر کشورهای سنی پذیرفته شده اند ، زیرا در برخی از روشهای باروری شخص ثالث مانند اهدای اسپرم و اهدای تخمک هنوز نا امید است.

در حالی که رهبران مذهبی اهل سنت در سایر کشورهای اسلامی فقط رویه هایی را تصویب کرده اند که شامل شخص ثالثی نیست – تخمک ، اسپرم و اهدای جنین – رهبر خاندان ایران و مرجع تشیع (مرجع مذهبی) ، علی خامنه ای ، فتوایی داد که به این روشها مشروعیت می بخشد شرایط خاص به همین دلیل بسیاری از زوجین از کشورهای سنی برای گذراندن مراحل باروری به طور فزاینده ای به ایران می روند. (در مورد اهدای IVF و اهدای گامت در سنی در برابر شیعه بیشتر بدانید.)

کلینیک های باروری ایران در حال حاضر مجهز به آخرین فن آوری ها و متخصصان مجرب ناباروری هستند که به زوج های نابارور از کشورهای مختلف خدمت می کنند. بر اساس مقاله ای با عنوان “جمهوری اسلامی کودک سازی” که توسط مجله Foreign Policy ، استاد دانشگاه آکسفورد و بنیانگذار گروه مطالعات باروری و تولید مثل (FRSG) منتشر شده است ، ثریا ترماین معتقد است که “ایران با استفاده از [ این فن آوری ها] در همه اشکالشان ، رفتن به مکان هایی که کشورهای سنی منطقه نمی توانند از آنها پیروی کنند. “

×