دندانپزشکی زیبایی

اگر تصمیم دارید دندانپزشکی زیبایی در ایران داشته باشید ، خواندن این مطالب در این صفحه می تواند دانش شما را بسیار بهبود بخشد و به شما در انتخاب بهترین دندانپزشکی زیبایی در ایران کمک کند.

مشاوره رایگان


اگر تصمیم دارید دندانپزشکی زیبایی در ایران داشته باشید ، خواندن این مطالب در این صفحه می تواند دانش شما را بسیار بهبود بخشد و به شما در انتخاب بهترین دندانپزشکی زیبایی در ایران کمک کند.

مشاوره رایگان

[quform id=”10″ name=”Cosmetic Dentistry”]

اصلاح و حفظ زیبایی دندان از طریق دندانپزشکی زیبایی

زیبایی دندان از سلامت آنها جدا نیست ، دندانپزشکی پزشکی و زیبایی همیشه با یکدیگر مرتبط هستند. اقداماتی که با هدف بهبود ظاهر دندان ها و لثه انجام می شود ، در مجموع دندانپزشکی زیبایی نامیده می شوند.

دندانپزشکی زیبایی دندان دوستانه

در ایران برخی از دندانپزشکان عمومی همچنین قادر به ارائه برخی خدمات ترمیمی و زیبایی مانند روکش و سفید کردن و تغییر لبخند با استفاده از زرادخانه مدرن و دستگاههای مدرن هستند. دندانپزشکان زیبایی در ایران دوره های تخصصی و آموزش های مربوطه را می گذرانند و در نتیجه درک کاملی از ساختار زیبایی صورت دارند. آنها نقش مهمی در بازگرداندن زندگی به لبخندها و چهره ها دارند

چرا دندانپزشکی زیبایی در ایران؟

در انتخاب كلینیكی كه می خواهید برای خدمات دندانپزشكی در ایران بازدید كنید ، گزینه های بی شماری در دسترس شما است. کلینیک های متخصص با پزشکان متخصص خدمات با کیفیتی را در شهرهای کوچک و بزرگ ارائه می دهند. دریافت خدمات دندانپزشکی زیبایی در ایران برخورد یک پرنده با دو پرنده است. به سادگی یک شهر را برای اهداف تفریحی انتخاب کنید و خدمات ترمیم و زیبایی دندان را در یک کلینیک دندانپزشکی معتبر در همان شهر دریافت کنید. همچنین ممکن است دو نیاز را با یک عمل پر کنید و خدمات ترمیم و زیبایی را در همان بیمارستان دریافت کنید که ممکن است برای دریافت سایر درمان ها نیز استفاده کرده باشید.

چرا دندانپزشکی با GoodSense؟

با تنظیم مراقبت های دندانپزشکی و برنامه ریزی سفر شما توسط GoodSense ، می توانید مطمئن باشید که همه چیز روان پیش خواهد رفت. ما برای شما ویزا می گیریم ، شما را در فرودگاه تحویل می گیریم ، هتل خود را رزرو می کنیم ، شما را به هر کجا که نیاز دارید برسانیم ، در حالی که در ایران هستید از شما مراقبت خواهیم کرد و به طور خلاصه ، از لحظه پیاده شدن با شما خواهیم ماند هواپیما تا زمانی که کشور را ترک نکنید.

هزینه دندانپزشکی زیبایی در ایران

خدمات بهداشتی در ایران بسیار مقرون به صرفه است و درمان های دندانپزشکی نیز از این قاعده مستثنی نیستند. به دلیل این مقرون به صرفه بودن ، ایران به مقصد داغ افرادی که به دنبال اقدامات مراقبت از دندان هستند ، تبدیل شده است. برای مقایسه ، کاشت دندان در ایران به طور متوسط 600 دلار هزینه دارد در حالی که خدمات مشابه در استرالیا 4000 دلار ارائه می شود.

روش های زیبایی دندانپزشکی

ایمپلنت دندان

از ایمپلنت برای جایگزینی دندانهای از دست رفته استفاده می شود. به منظور کاشت ، دندانپزشک یک پیچ ساخته شده از تیتانیوم را در جای دندان از دست رفته و در استخوان فک قرار می دهد تا…

تاج دندان

تاج ها ، که کلاه نیز نامیده می شوند ، می توانند شکل ، رنگ را بازیابی کنند

روکش دندان

ونیر یک لایه نازک ساخته شده از کامپوزیت چینی یا رزین است که برای اصلاح ترک ها و شکستگی های دندان و تقویت ظاهر آن روی سطح دندان قرار می گیرد ...

بریج دندان

پل زدن و پوشاندن برای پر کردن فضای خالی بین دندان ها یا فضای خالی باقی مانده توسط دندان از دست رفته استفاده می شود و به عنوان یک روش بازسازی و زیبایی عمل می کند ...

ارتودنسی

دندان های بسیار کج و بیرون زده نه تنها تمیز نگه داشتن آنها دشوار است ...

دندان مصنوعی

پروتزهای دندانی ، دندان های کاذب متحرک نیز نامیده می شوند ، از مواد مختلفی ساخته شده اند ...

سفید کردن (سفید کردن)

این روش شامل یک فرآیند شیمیایی است و برخی از افراد برای پاک کردن لکه های ناشی از داروهای پزشکی ، سیگار کشیدن و همچنین مصرف قهوه و چای به آن متوسل می شوند ...

کشیدن دندان

درصورت آسیب یا پوسیدگی بیش از حد برای دندان

پر کردن غیر مستقیم

کامپوزیت غیر مستقیم ، معمولاً از مواد کامپوزیتی رزینی در آزمایشگاه ها ساخته می شوند و در موارد پوسیدگی دندان های کوچک تا متوسط یا ... استفاده می شوند.

تمیز کردن عمیق

تمیز کردن عمیق در دندانپزشکی یک پروسه بدون  جراحی است ...

پیوند

پیوند شامل استفاده از مواد همرنگ دندان برای پر کردن فضاهای خالی و همچنین تغییر رنگ دندان است. پیوند صاف…

تراشیدن و شکل دادن به مینای دندان

از بین بردن قسمت هایی از آن برای بهبود ظاهر. این روش با روکش و اتصال برای طولانی شدن دوام آن

لثه های ترمیمی و زیبایی

به خودی خود و بدون اصلاح و تقویت لثه ها ، بازسازی و تقویت دندان ها نه به زیبایی منجر می شود و نه به درمان ...

اصلاح و حفظ زیبایی دندان از طریق دندانپزشکی زیبایی

لبخند زیبا ، قدرتمندترین پل های ارتباطی است. صرف نظر از ویژگی های صورت هر فرد ، در نهایت زیبایی دندان های آنهاست که لبخند آنها را معنی دار می کند. در میان زیبایی هایی که یک فرد از آن برخوردار است ، لبخند او اولین جلب توجه دیگران است. علاوه بر این ، بهداشت دهان و دندان سنگ بنای سلامت فرد است ، زیرا تمام مواد خوراکی مصرفی ما از طریق دهان وارد بدن می شوند. در دهه های گذشته ، ایران محبوبیت زیادی را در پزشکی زیبایی به ویژه در میان جوانان تجربه کرده است ، و در نتیجه ، خدمات مختلف زیبایی دندان نیز مطابق با خدمات مدرن در سراسر جهان رشد کرده است. تا آنجا که از هم اکنون ، این کشور به کانون انواع خدمات زیبایی با بسیاری از افرادی که به دنبال این خدمات از سراسر جهان به ایران هستند تبدیل شده است.

زیبایی و زیبایی دندان در هم تنیده شده اند

برخی از خدمات زیبایی نیز باعث بهبود سلامت می شوند. رایج ترین خدمات پزشکی و زیبایی ، پر کردن دندانهای سرامیکی یکرنگ است که علاوه بر ظاهر عالی ، به تراش مینای دندان کمتر نیز نیاز دارد.

گرایش بسیاری از دندانپزشکان ایرانی به دندانپزشکی زیبایی پسند دندان است و از انجام اقدامات برگشت ناپذیر بر روی دندان خودداری می کنند. خدمات محبوب دندانپزشکی شامل بلیچینگ ، برخی از خدمات ارتودنسی کوتاه مدت و کامپوزیت دندان رزین است.

خدمات محبوب دندانپزشکی

نیازهای دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی در ایران از طرق مختلف با یکدیگر مخلوط شده است و هرکدام نام متفاوتی بر آنها نهاده است تا مشتریان بتوانند دقیقاً آنچه را که در ذهن دارند بر اساس نیاز خود انتخاب کنند.

– Inlay and Onlays یا کامپوزیت غیر مستقیم معمولاً از مواد کامپوزیتی رزینی در آزمایشگاه ساخته می شوند و در موارد پوسیدگی دندان های کوچک تا متوسط ​​یا مواردی که ساختار مناسبی برای پر کردن ندارند ، مورد استفاده قرار می گیرند. آنها باعث تقویت دندان و حفظ شکل طبیعی آن می شوند. منبت ها مستقیماً به سطح دندان می چسبند و به نوک آن آسیب نمی رسانند. در مواردی که سطح یا قسمتی از دندان از بین برود ، سپس از پوشش های مختلف به جای پوشش های معمول برای پوشاندن سطح کلی دندان استفاده می شود.

– سفید کردن یا سفید کردن محبوب ترین روش درمانی در دندانپزشکی زیبایی و ترمیم دندان است. این روش شامل یک فرآیند شیمیایی است و برخی از افراد برای پاک کردن لکه های ناشی از داروهای پزشکی ، سیگار کشیدن و همچنین مصرف قهوه و چای به آن متوسل می شوند. در بلیچینگ ، دندانپزشک برای تعیین مقدار مواد سفید کننده مورد نیاز ، دندان های سفارشی را می سازد. این روش معمولاً 2 تا 4 هفته طول می کشد و هم در خانه و هم در کلینیک قابل انجام است.

– ونیر یک لایه نازک ساخته شده از کامپوزیت چینی یا رزین است که بر روی سطح دندان قرار می گیرد تا ترک ها و شکستگی های دندان اصلاح شود و ظاهر آن افزایش یابد. دندانپزشک روکش را روی دندان قرار داده و آن را شکل می دهد و سپس با استفاده از اشعه های پزشکی خاص آن را در جای خود سفت می کند. نوع دیگری از روکش به عنوان روکش لمینت یا سرامیک شناخته می شود ، مشابه لایه های سرامیکی تولید شده در آزمایشگاه ، این روش معمولاً در یک جلسه منعقد می شود.

– در پزشکی زیبایی ، از پل زدن و پوشاندن دندان برای پر کردن فضای خالی بین دندان ها یا فضای خالی باقی مانده توسط دندان از دست رفته استفاده می شود و به عنوان یک روش بازسازی و زیبایی عمل می کند. بریجینگ بدون نیاز به روش های ارتودنسی یا کاشت هزینه های کمتری را به همراه دارد و ظاهر دندان را بهبود می بخشد. همچنین می توان از پوشش و پل زدن در موارد بزرگتر پر کردن نیز استفاده کرد.

– اتصال شامل استفاده از مواد همرنگ دندان برای پر کردن فضاهای خالی و همچنین تغییر رنگ دندان است. اتصال دندان در یک جلسه واحد انجام می شود و سالها طول می کشد. در موارد پوسیدگی یا شکستگی دندان ، باند کامپوزیت رزین بهترین گزینه است.

– یکی دیگر از خدمات دندانپزشکی زیبایی کنده کاری و شکل دادن به مینای دندان ، برداشتن قسمت هایی از آن برای بهبود ظاهر است. اکثر دندانپزشکان این روش را با روکش و باند ترکیب می کنند تا دوام آن طولانی شود. این روش برای دندان های کج ، شکسته و بی نظم مناسب است.

– از ایمپلنت برای جایگزینی دندانهای از دست رفته استفاده می شود. به منظور کاشت ، دندانپزشک یک پیچ ساخته شده از تیتانیوم را در جای دندان از دست رفته و در استخوان فک قرار می دهد تا به عنوان پایه ای برای پوشش ایمپلنت عمل کند. کاشت از دندانهای طبیعی اطراف قابل تشخیص نیست و پس از افتادن و پیوند با استخوان و بافت اطراف آن قابل اعتماد و ماندگار است.

دندانپزشکی زیبایی: درمان های لثه های ترمیمی و زیبایی

به خودی خود و بدون اصلاح و تقویت لثه ها ، بازسازی و تقویت دندان ها نه به زیبایی منجر می شود و نه به درمان. لثه ها بافت های محکمی هستند که دندان ها را در جای خود نگه می دارند. زیبایی لثه ، شبیه به دندان باعث بهبود لبخند شما می شود. متداول ترین مشکلات لثه ها ، خط نامتقارن لثه ها ، ریشه دندان های قابل مشاهده ، دندان های کوتاه و بلند به دلیل عدم تقارن خطوط لثه و عقب رفتن لثه ها و استخوان های فک است ، ترمیم همه اینها در زیبایی لثه نیز وجود دارد.

ترمیم و زیبایی دندان یک سرمایه گذاری است

ترمیم و زیبایی دندان و لثه سن نمی شناسد. داشتن دندان های سالم در مراحل بعدی زندگی نقش مهمی در شادی روح دارد ، درد زندگی روزمره را محدود می کند و تنوع غذایی بهتری را ایجاد می کند. به همین دلایل ، بازیابی و حفظ سلامت دندان سرمایه گذاری برای آینده است.

×