مقدمات سفر

دریافت ویزای درمانی

شرایط و مقررات

ضمانت و بیمه نامه

نحوه کار با ما

چگونه یک سفر خوب برای من تنظیم میشود؟

مرحله 1: به سایت www.GoodSenseCo.ir مراجعه کنید

به وب سایت مراجعه کرده و درمان خود را (پزشکی یا آرایشی) پیدا کرده و اطلاعات مربوط به آن را از وب سایت جمع آوری کنید.

مرحله 2: با ما تماس بگیرید و شرایط پزشکی را ارزیابی کنید

یک چرخش 24 ساعته در مورد درخواست شما

پاسخ 24 ساعته متخصصان پزشکی ما با استفاده از (فرم پرس و جو ، نامه الکترونیکی ، واتس اپ ، وایبر ، تلگرام ، اسکایپ ، چت آنلاین ، تلفن و …) برای تأمین نیازهای بیماران در دسترس است.

پزشک اطلاعات ارسالی بیماران را بررسی می کند

اطلاعات خود را از جمله جزئیات مهم در مورد وضعیت خود ارسال کنید (در صورت امکان ، گزارش / سوابق پزشکی ، تصاویر تشخیصی و غیره را ارسال کنید). پزشکان پس از جمع آوری اطلاعات اساسی و ضروری در مورد شرایط ، نیازها و نیازهای شما ، با هدف ارزیابی مناسب پرونده شما ، تمام تلاش خود را می کنند.

با جراح / پزشکان ارتباط برقرار کنید

طرح کاملی از دوره جراحی و بهبودی برای روشهای جراحی انتخابی شما (جزئیات مربوط به آن ، مدت زمان درمان ، زمان بهبودی) تهیه خواهد شد. علاوه بر این ، شما می توانید یک پیشنهاد جامع درمانی ، نامه درمانی و برنامه سفر داشته باشید.

رزرو بیمارستان و کلینیک

لیستی از بهترین کلینیک ها و بیمارستان های بین المللی که با استانداردهای کیفیت بالا مطابقت دارند ، به عنوان پیشنهاد به شما نشان داده می شود تا بتوانید امکاناتی را که هر بیمارستان ارائه می دهد مشاهده کنید.

برآورد هزینه

تمام هزینه های درمان (مانند کلینیک ، بیمارستان ، پزشک ، آزمایشگاه و …) به وضوح برآورد شده است.

مرحله 3: برای سفر آماده شوید

سفر خود را برنامه ریزی کنید

تاریخ دقیق ورود به ایران را تعیین کرده و سفر خود را تنظیم کنید.

گذرنامه و ویزا

برای ویزا ، بلیط ، هواپیمایی و … اقدام کنید. همچنین ، شما باید برای زمان و تاریخ ورود با GoodSenseCo مشورت کنید.

هزینه اسکان

ما هزینه های محل اقامت و خدمات شما را به روشنی تخمین خواهیم زد (هتل ها یا آپارتمان ها را با توجه به بودجه انتخاب کنید).

خدمات رزرو

ما بهترین کلینیک ، بیمارستان ، هتل ، آزمایشگاه را برای شما رزرو می کنیم و همه چیز را با توجه به تاریخ دقیق ورود شما ترتیب می دهیم.

مرحله 4: ورود به ایران

یک دستیار 24 ساعته

دستیار شخصی شما در فرودگاه از شما استقبال می کند و شما را از فرودگاه تحویل می گیرد و در طول سفر پزشکی تا زمان عزیمت شما را همراهی و کمک می کند (متخصصان زن یا مرد ، به انتخاب بیمار بستگی دارد).

امور قبل از عمل و آماده شدن برای جراحی

اقامت در هتل انتقال شما به کلینیک ، مراجعه به پزشک ، انجام آزمایشات آزمایشگاهی ، بررسی همه چیز ، مشاوره قبل از عمل با جراح و انجام سایر مراحل.

رفتن به بیمارستان و جراحی

در بیمارستان ، تیم پزشکی قبل از جراحی ، جراحی و بررسی نهایی را انجام می دهد. همچنین ، تقاضای بیمار با جراح و متخصص بیهوشی بررسی می شود.

زمان بهبودی و بهبودی پس از درمان

پس از جراحی و بهبودی ، پزشک مشاوره بعدی را انجام می دهد. تا زمانی که برای مرخصی خود آماده نشوید ، در یکی از هتل های ویژه ما اسکان خواهید یافت.

از ایران به عنوان یک جهانگرد دیدن کنید (اختیاری)

گزینه های سفر (بازدید از شهرهای باستانی و توریستی ایران)

مرحله 5: بازگشت به خانه

بازخورد و بازگشت به خانه

شما به فرودگاه منتقل می شوید. اما قبل از آن ما منتظر نظرات و انتقادات شما هستیم تا سازمان گردشگری پزشکی خود را بهبود ببخشیم.

پیگیری آینده

پس از بازگشت به کشور شما ، ما تماس خود را با شما حفظ خواهیم کرد و ارتباط ما را از دست نخواهیم داد (یکی از اعضای بخش پیگیری GoodSenseCo تقریباً 24 ساعت در دسترس خواهد بود). ما (در هر زمان) در اختیار شما خواهیم بود تا با هماهنگی با جراح به تمام سوالات بعد از عمل پاسخ دهیم.

ارتباط با دکتر

تا هر زمان که بخواهید با پزشک خود در تماس باشید.

چگونه می توان از طریق سایت حس خوب ویزای درمانی برای ایران دریافت کرد؟

GoodSenseCo به شما کمک می کند تا ویزای خود را برای ایران دریافت کنید ، چه ویزای درمان پزشکی / زیبایی و چه ویزای بازدید کننده.

بر اساس کشوری که در آن زندگی می کنید ، دریافت کد مجوز ویزا ممکن است بین 2 تا 8 هفته کاری طول بکشد.

ویزای بازدید کننده / ویزای درمان برای ایران

اگر می خواهید ویزای شما را برای ایران کنترل کنیم باید 4 مرحله زیر را انجام دهید:

1- فرم زیر را پر کنید


2- هزینه سرویس را پرداخت کنید

3- کد مجوز را از طریق ایمیل دریافت کنید


4- ویزای خود را از سفارت یا هر فرودگاه بین المللی که وارد ایران می شوید جمع کنید.

لطفاً قبل از ارسال اطلاعات خود ، توضیحات زیر را با دقت بخوانید:

صفحه اول گذرنامه

– لطفاً گذرنامه خود را کاملاً باز کنید ،

– نور کافی داشته باشید ،

–صفحه های 2 و 3 را کاملاً در صفحه داشته و یک عکس فوری بگیرید. (به تصویر نمونه زیر مراجعه کنید)

عکس شخصی

عکس شخصی باید دارای این معیارهای ساده باشد:

– از کلاه ، ماسک یا عینک استفاده نکنید

– صورت شما باید کاملاً دیده شود. هیچ مو یا چیزهای دیگری نباید بخشی از صورت شما را بپوشاند

– پس زمینه عکس باید یک سطح هموار و هموار با رنگ ساده (ترجیحاً اما نه لزوماً سفید) باشد. یک دیوار ساده می تواند زمینه مناسبی باشد.

– عکسها باید چیزی شبیه به نمونه های ارائه شده در زیر باشد. در لباس و رنگ آن هیچ محدودیتی وجود ندارد. زنان می توانند عکس با حجاب یا بدون حجاب ارسال کنند.

آدرس محل اقامت فعلی (خانه)

آدرس محل زندگی خود را ارائه دهید.

شماره تلفن خانه

شماره موبایل

آدرس ایمیل

تاریخ تقریبی ورود شما

2- هزینه خدمات


هزینه خدمات برای شهروندان همه کشورها 50 دلار یا 45 یورو است ، به جز شهروندان انگلیس و کانادا ، که 175 دلار یا 150 یورو برای آنها است (برای شهروندان آمریکایی ، لطفا با ما تماس بگیرید). برای کسب اطلاعات در مورد گزینه های پرداخت و دریافت شماره حساب ، لطفا با ما تماس بگیرید. توجه داشته باشید که آنچه در اینجا پرداخت می کنید فقط هزینه خدمات ما برای درخواست کد مجوز ویزا است. شما هنوز مجبور به پرداخت هزینه ویزای کنسولگری در محل مراجعه خود برای دریافت ویزا هستید که بسته به ملیت شما متفاوت است. به خاطر داشته باشید که در صورت رد درخواست ویزای شما توسط وزارت امور خارجه ، هزینه خدمات پس داده نمی شود.

3- دریافت کد مجوز

هنگامی که مدارک ، اطلاعات و دریافت هزینه خدمات را دریافت کردیم ، درخواست شما را به وزارت امور خارجه (MFA) ارائه خواهیم کرد. به طور معمول ، شما از 2 تا 7 روز کاری از تاریخ ارسال درخواست خود ، کد مجوز را دریافت خواهید کرد (برای شهروندان انگلیس ، کانادا و آمریکا این روند 3 هفته کاری تا 3 ماه طول می کشد).

کد مجوز ویزای ایران یا کد رهگیری ویزا یا کد مرجع ویزای ایران شماره تأیید ویزای شما در ایران است که برای تسهیل در صدور ویزای شما توسط وزارت امور خارجه ایران (وزارت امور خارجه) صادر می شود.

4- گرفتن ویزا از سفارت / کنسولگری ایران در کشور خود یا از فرودگاه های بین المللی ایران

هنگامی که کد مجوز ویزا صادر شد ، ما آن را برای شما ارسال می کنیم تا بتوانید با در دست داشتن مدارک خود به نزدیکترین سفارت / کنسولگری ایران برای دریافت ویزا مراجعه کنید یا (اگر شهروند یکی از شهرستان های تابعیت آن هستید ویزا هنگام ورود در فرودگاه صادر می شود ، [فقط در بخش ویزای بخش ایران به آنها مراجعه کنید] ، فقط پرواز خود را به یک فرودگاه بین المللی در ایران برسانید و بدون انتظار در صف بلافاصله آن را دریافت کنید.

چرا می توان ویزا را پیش پرداخت کرد؟

از خود در برابر هرگونه تأخیر ، دردسر و احتمال اخراج محافظت خواهید کرد. شما با خیال آسوده سفر خواهید کرد و از هرگونه هزینه اضافی مالی اجتناب خواهید کرد.

بدون خطر! هرگونه احتمال رد در فرودگاه به طور کامل برطرف خواهد شد.
برای درخواست ویزا برای ایران ، می توانید فرم آنلاین زیر را پر کنید و اسناد خود را همانطور که در فرم درخواست شده بارگذاری کنید.

سیاست ویزا ایران

طبق سیاست ویزای ایران ، ویزا برای ملیت های بیش از 60 کشور هنگام ورود به فرودگاه های ایران صادر می شود. همه بازدید کنندگان باید گذرنامه معتبری داشته باشند که حداقل 6 ماه پس از ورود منقضی نشود.

ضوابط و مقررات سایت حس خوب

شرایط و ضوابط

GoodSense یک تسهیل کننده گردشگری پزشکی است که تلاش می کند روند کار را برای افرادی که به دنبال درمان پزشکی و بهداشتی در سطح بین المللی هستند ، ساده کند. ما با تعدادی از پزشکان / کلینیک ها / بیمارستان های پیشرو در بازار در مقصد اصلی گردشگری پزشکی در ایران کار می کنیم که درمان و مراقبت با کیفیت بالا را ارائه می دهند. ما به مشتریان کمک می کنیم تا هزینه درمان پیشنهادی خود را رایگان دریافت کنند و همچنین به آنها در رزرو سفرهای مورد نیاز مشتری اطمینان می دهیم تا در طول سفر کاملاً مراقبت شوند.

با دسترسی به وب سایت شما این شرایط و ضوابط استفاده را می پذیرید و موافقت خود را با این توافق نامه اعلام می کنید. اگر با این شرایط و ضوابط استفاده موافق نیستید ، لطفاً از شما می خواهیم به این وب سایت دسترسی پیدا نکنید و از آن استفاده نکنید. اگر شما را ملزم به پذیرش این قرارداد نمی دانید ، از خدمات GoodSense ارائه شده و / یا ارائه شده استفاده نکنید. اگر زیر 18 سال ندارید ، تأیید می کنید که اجازه والدین یا سرپرست قانونی خود را برای استفاده از این وب سایت ها یا خدمات مرتبط ارائه شده و ارائه شده توسط GoodSense دارید. نقض این شرایط و ضوابط استفاده ممکن است منجر به خاتمه حساب شما یا هر منبع ارتباطی مرتبط با یا بدون اطلاع قبلی شود.

محتویات وب سایت ، نمودارها ، تصاویر ، تصاویر ، فیلم ها ، متن گرافیکی یا هر ماده دیگری که به عنوان “محتوا” در وب سایت نامیده می شود فقط برای اطلاع رسانی است. در نظر گرفته نشده است که محتوای موجود در وب سایت جایگزین مشاوره ، تشخیص یا درمان پزشکی متخصص باشد. همیشه در مورد هر گونه سوال در مورد یک بیماری پزشکی یا اورژانسی از پزشک یا سایر ارائه دهنده بهداشت واجد شرایط مشاوره بگیرید. توصیه های پزشکی حرفه ای را هرگز نادیده نگیرید و یا به دلیل مطالبی که در وب سایت خوانده اید تأخیر در جستجوی آنها نداشته باشید.

به هیچ عنوان GoodSense و مجوز دهنده های آن ، تأمین کنندگان یا اشخاص ثالث ذکر شده در وب سایت هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارات وارده (از جمله ، بدون محدودیت ، خسارات حادثه ای و متعاقب آن ، صدمات شخصی / فوت غیرقانونی ، از دست رفتن سود یا خسارات ناشی از از دست رفتن اطلاعات یا وقفه در تجارت) حاصل از استفاده از وب سایت یا محتوا. هرگونه ادعای مربوط به استفاده شما از وب سایت ، هرگونه محتوا ، باید پس از یک (1) سال از تاریخ وقوع رویداد منجر به چنین اقدامی ارائه شود. روش های درمانی تحت این شرایط و ضوابط منحصر به فرد است و محدود به مواردی است که در این شرایط و ضوابط صریحاً پیش بینی شده است.

شما با جبران خسارت موافقت می کنید و GoodSense را در اختیار دارید ، مالک آن ، شرکت های تابعه ، شرکت های وابسته ، افسران ، نمایندگان و سایر شرکا و کارمندان از ضرر ، مسئولیت ، ادعا یا مطالبه ای بی خطر هستند ، از جمله هزینه های وکالت معقول که توسط شخص ثالثی به دلیل یا ناشی از شما ساخته شده است. استفاده از خدمات بر خلاف این توافق نامه و / یا هر گونه نقض نمایندگی و ضمانت نامه های ذکر شده در بالا.

رویه ها ، محصولات ، خدمات و دستگاه های مورد بحث و یا تبلیغ شده در وب سایت یا GoodSense برای همه افراد ، بیماران یا تمام شرایط بالینی قابل استفاده نیست. ما هیچ ادعایی در مورد اثربخشی چنین رویه ها ، محصولات ، خدمات و دستگاه ها نداریم. هرگونه محصول و / یا خدماتی که توسط تبلیغ کنندگان ، حامیان مالی و سایر شرکت کنندگان خدمات اعم از پرداخت یا پرداخت نشده ارائه می شود ، برای آگاهی شما ارائه می شود و لزوماً مناسب بودن هر فرد خاص یا پیش بینی اثربخشی ، نتیجه یا موفقیت را نشان نمی دهد.

با استفاده از اطلاعات ارائه شده در وب سایت ، رابطه ای با بیمارستان ها و متخصص پزشکی / بیمار دارای مجوز توسط یا از طریق استفاده از وب سایت یا GoodSense ایجاد نخواهد شد. این شامل لینکهایی به سایتهای دیگر یا هرگونه کمکی است که ممکن است برای کمک به شما در یافتن یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی یا متخصص مناسب در هر زمینه داشته باشیم ، اما محدود به آنها نیست.

تمام چارچوب های زمانی ، برنامه ها ، پیشنهادها ، بسته هایی که توسط کالا ارائه شده یا در حال ارائه ، ارائه یا اختصاص داده شده است

ضمانت و بیمه نامه حس خوب

GoodSense طیف گسترده ای از خدمات پزشکی را برای بیماران فراهم می کند ، از جمله خدمات بیمه ای که در زمینه پزشکی و همچنین سایر زمینه ها از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

این شرکت ضمن ارائه خدمات ، بیماران را به عنوان نمایندگان ایران در کشورهایشان در نظر می گیرد ، به همین دلیل ما بهترین خدمات را با تمرکز ویژه بر بیمه ارائه می دهیم. این شرکت خدمات گسترده ای را در این زمینه به شرح زیر ارائه می دهد:

مطابق با خط مشی های شرکت مبنی بر رضایت مشتری از کیفیت و ایمان ، در صورت بروز هرگونه قصور پزشکی ، درمان تکرار می شود و هزینه های بیشتر از جمله هزینه های اقامت و بلیط نیز توسط GoodSense تأمین می شود.

-قابل ذکر است که برای اطمینان از ایمنی و اطمینان خاطر بیماران ، همه بیماران از همان لحظه ورود به کشور بیمه هستند ، به عنوان راهی برای کمک به آنها در مدیریت هزینه های مراقبت های بهداشتی در طول اقامت.

-بیمه همچنین حوادث غیر منتظره را تحت پوشش قرار می دهد.

-بیمه بیمارستان کلیه هزینه ها و هزینه های جراحی دوم مانند هزینه های درمانی غیرمنتظره و اضافی را پوشش می دهد.

تعاریف:

بیمه گر: شرکت بیمه ASMARI ، شماره ثبت 9655

بیمه شده: هر شهروند خارجی که به طور قانونی وارد ایران شود و مشمول خطرات و خدمات مشمول این بیمه نامه شود که در آن قرارداد منعقد کرده است.

شرکت کمک: IRAN-ASSISTANCE (KOMAK RESAN IRAN) شماره ثبت 91891.

حادثه: هر حادثه ناگهانی بدون اراده و قصد بیمه شده و ایجاد صدمه به وی در طی یک علت خارجی رخ داده است.

صدمه بدنی: صدمه بدنی به معنای وقوع هرگونه عامل ناگهانی و اجباری خارج از کنترل بیمه شده در مدت بیمه است.

آسیب یا بیماری حاد: به معنای آسیب یا بیماری است که در طول مدت بیمه اتفاق می افتد و باعث می شود پزشک معالج تصمیم بگیرد از فرم بیمه شده خود به ادامه سفر یا هرگونه آسیب یا بیماری حاد که بیمه شده را به خطر بیندازد ، جلوگیری کند.

بیماری: بیماری ناگهانی یا غیرقابل پیش بینی که علائم یا علت آن پس از تاریخ ورود بیمه شده به ایران آغاز می شود و بیمه کننده یا نماینده وی را وادار به درخواست کمک پزشکی می کند.

اقوام و اقوام: شامل پدر ، مادر ، پسران و دختران ، برادر ، خواهران و یا هر شخص دیگری که توسط بیمه شده تعیین شده باشد به طور جداگانه بیمه می شود.

مدت بیمه:

اعتبار بیمه نامه از روز ورود بیمه شده به ایران 92 روز متوالی است. این بیمه پس از طی مسیری که این بیمه نامه برای آن اخذ شده یا در تاریخ خروج بیمه شده از مرزهای قانونی ایران فاقد اعتبار است. اگر بیمه شده پس از ورود به ایران بیمه نامه را دریافت کند ، بیمه تاریخ تعیین شده در بیمه نامه را آغاز می کند.

موارد استثنا:

– بیماری قبلی ، عفونت مجدد توسط یک بیماری مزمن یا مداوم یا بیماری هایی که بیمه شده از آن مطلع بوده و قبل از شروع پوشش بیمه تحت درمان بوده یا هست. دوره نقاهت بخشی از دوره بیماری است.

جنگ ، تجاوز نظامی ، اقدامات دشمن خارجی ، عملیات تروریستی و خصمانه (اعلام شده یا اعلام نشده)

– خودکشی و خودزنی بین المللی و همکاری ، مشارکت یا کمک در اقدامات محرمانه.

– شرکت در اسب سواری یا دوچرخه سواری یا هر دوره یا مسابقه یا نمایش دیگر با وسایل نقلیه موتوری و شرکت در تمرینات و بازی های ورزشی حرفه ای مانند کوهنوردی (کوهنوردی حرفه ای) ، هواپیمایی یا هر نوع پرواز ، چاله زدن ، غواصی روی پوست ، ورزش های زمستانی با هدف شرکت در تمرینات رسمی یا نمایش یا ورزش هر نوع ورزش یا سرگرمی که منطقی و منطقی آنها را خطرناک تلقی می کنند.

آلودگی ناشی از تشعشعات هسته ای.

فرزندآوری در طی 3 ماه قبل از موعد مقرر و سقط داوطلبانه.

اثر جزئی یا کلی استفاده از داروهای روانگردان مخدر مگر اینکه داروهای تجویز شده توسط پزشک واجد شرایط و همچنین نوشیدن هر نوع مشروبات الکلی.
به یاد داشته باشید:

مدت زمان تعیین شده برای لغو استفاده از بیمه نامه باید ظرف 6 ماه از تاریخ صدور بیمه نامه باشد.

حداکثر مهلت بیمه شده برای ارائه کل مدارک هزینه های درمانی به بیمه گذار از تاریخ اولیه اطلاع رسانی مرکز تماس 6 ماه است.

این قرارداد فقط تحت مقررات جمهوری اسلامی ایران معتبر است.

انتقال بیمه شده:

هنگامی که وضعیت جسمی بیمه شده پس از درمان در محل سکونت در ایران برای بازگشت به خانه به عنوان یک مسافر عادی مناسب نیست ، برای بازگرداندن او به کشور خود بر اساس توصیه و تایید پزشک معالج یا معتمد بیمه گر در صورت فوت بیمه شده ، برای انتقال جسد به نزدیکترین فرودگاه به محل اقامت بیمه شده در کشور خود اقدامات لازم را انجام دهید. اقدامات لازم را برای بازگشت همراهان بیمه شده زیر 15 سال و یکی از بیمه شده انجام دهید اگر بیمه شده نیست ، اقوام وطن خود را

بتواند سفر خود را با وسیله نقلیه شخصی یا وسیله نقلیه ای که در ابتدای سفر استفاده می شود ادامه دهد.

هزینه ها:

هزینه های تهیه زیان مدارک سفر اصلی مانند گذرنامه ، گواهینامه رانندگی یا اسناد کنسولگری تا سقف 200 یورو. وظیفه بیمه گر است که در صورت از دست دادن مدارک اصلی سفر مانند گذرنامه و کاغذ ویزا ، به وی دستورالعمل های لازم را بدهد. هزینه کمک حقوقی مطالبات علیه بیمه شده در طول اقامت وی در ایران تا 250 یورو.

نحوه کار با سایت حس خوب چگونه است؟

در One Construction بیش از 3000 کارمند استخدام شده است که اکثر آنها در سایتهای پروژه مستقر هستند. ما از توسعه و پشتیبانی جامع کارمندان استقبال می کنیم.


1- مشاوره طرح کسب و کار

2-خدمات بسته بندی و بسته بندی

3- حسابرسی لایحه بیمارستان

4-وانت و تحویل خشکشویی

5- دادگاه ارائه مقاله

6- تعمیر چینی

7- جلد نامه / خدمات رزومه

8-تهیه کننده فرم مالیات

9- بازرسی اتومبیل دست دوم

10-برگزار کننده حرفه ای

سوال دارید؟

در واتساپ با ما در تماس باشید

×