مراقبت چشم

اگر تصمیم دارید در ایران مراقبت از چشم داشته باشید ، خواندن این مطالب در این صفحه می تواند دانش شما را بسیار بهبود بخشد و به شما در انتخاب بهترین مراقبت چشم در ایران کمک کند.

مشاوره رایگان


اگر تصمیم دارید در ایران مراقبت از چشم داشته باشید ، خواندن این مطالب در این صفحه می تواند دانش شما را بسیار بهبود بخشد و به شما در انتخاب بهترین مراقبت چشم در ایران کمک کند.

مشاوره رایگان

[quform id=”12″ name=”Eye Care Treatment”]

مراقبت چشم در ایران

مراقبت از چشم ، که به عنوان جراحی چشم نیز شناخته می شود ، جراحی است که روی چشم یا ضمیمه آن انجام می شود ، به طور معمول توسط چشم پزشک. [1] چشم عضوی بسیار شکننده است و برای به حداقل رساندن یا جلوگیری از آسیب بیشتر ، قبل ، حین و بعد از یک عمل جراحی نیاز به مراقبت شدید دارد. یک جراح متخصص چشم وظیفه انتخاب روش جراحی مناسب برای بیمار و انجام اقدامات احتیاطی ایمنی را بر عهده دارد. اشاره به مراقبت از چشم را می توان در چندین متن قدیمی مشاهده کرد که قدمت آن از اوایل 1800 سال قبل از میلاد مسیح شروع شده است ، درمان آب مروارید از قرن پنجم قبل از میلاد آغاز شده است. [2] امروزه با استفاده از تکنیک های مختلف برای درمان مشکلات مراقبت از چشم ، این یک عمل جراحی به طور گسترده انجام می شود. ما بهترین و مقرون به صرفه ترین در ایران را در بهترین بیمارستان ها و کلینیک های چشم به شما ارائه می دهیم و هر چیز دیگری را برای یک دردسر روان و راحت نیاز دارید. سفر رایگان

چرا مراقبت از چشم در ایران؟

ایران یکی از پیشرفته ترین کشورها در زمینه چشم پزشکی است که از نظر پیشرفت علمی و فناوری در این تخصص پزشکی در بین 15 کشور برتر قرار دارد. بیمارانی که به دنبال درمان چشم هستند به طور فزاینده ای از سراسر جهان ، به ویژه کشورهای خاورمیانه ، به ایران می روند تا بیماری های چشمی خود را در این کشور معالجه کنند. آنها ایران را به چند دلیل انتخاب می کنند:

چشم پزشکان ماهر

متخصصان چشم ایران از دانش و مهارت بالایی برخوردارند ، برخی از آنها در سطح بین المللی متمایز می شوند. فارغ التحصیلان چشم پزشکی ایران معمولاً در امتحانات سالانه شورای بین المللی چشم پزشکی (ICO) سرآمد هستند و مقام های برتر رتبه بندی را به خود اختصاص می دهند.

مراقبت از چشم

تعداد زیادی کلینیک و بیمارستان مدرن در ایران وجود دارد که به خدمات مراقبت از چشم اختصاص یافته اند. بیمارستان های چشم ایران به فناوری های پیشرفته پزشکی مجهز هستند که با کشورهای پیشرفته هم تراز هستند. تمیزی و حرفه ای بودن کارکنان کلینیک ها و بیمارستان های ایران نیز استثنایی است.

هزینه مراقبت از چشم در ایران

ایران در مقایسه با سایر کشورها مقرون به صرفه ترین درمان های چشم را ارائه می دهد. کم هزینه بودن خدمات مراقبت از چشم در ایران هزاران بیمار چشمی را از کشورهای همسایه به مراکز درمانی ایران برای درمان چشم از جمله انواع مختلف جراحی چشم مانند جراحی آب مروارید ، جراحی گلوکوم ، لیزیک ، فوترافرکتاسیون کراتکتومی و پیوند قرنیه کشانده است.

روش های مراقبت از چشم

عمل جراحی آب مروارید

آب مروارید به دلیل کدر شدن لنزهای داخل چشم باعث کاهش بینایی می شود که با عینک قابل اصلاح نیست ...

درمان استرابیس

جراحی استرابیسموس باعث شل شدن یا سفت شدن عضلات چشم می شود که باعث تغییر ترازبندی چشم نسبت به یکدیگر می شود

پیوند قرنیه

پیوند قرنیه ، همچنین به عنوان پیوند قرنیه شناخته می شود ، یک روش جراحی است که در آن قرنیه آسیب دیده یا بیمار می شود

جراحی گلوکوم

گلوکوم را می توان با قطره چشم ، قرص ، جراحی لیزر ، جراحی سنتی یا ترکیبی از این روش ها درمان کرد ...

جراحی چشم لیزییک

آب مروارید به دلیل کدر شدن لنزهای داخل چشم باعث کاهش بینایی می شود که با عینک قابل اصلاح نیست ...

چشمان مصنوعی

اگر به دلیل ضربه یا بیماری چشمی یکی از چشمان خود را از دست دهید ، بهترین راه حل برای بازگرداندن ظاهر شما یک چشم مصنوعی است.

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی جراحی برای ترمیم افتادگی پلک است که ممکن است شامل برداشتن پوست ، عضلات و چربی اضافی باشد. با افزایش سن

جراحی پلک های پف کرده

کیسه های چشم معمولاً یک مشکل آرایشی هستند ، اگرچه در بعضی موارد پف شدید می تواند از نظر بینایی مبتلایان را دچار مشکل کند

رتینوپاتی دیابتی

مطالعه درمان زودرس رتینوپاتی دیابتی نشان داده است که جراحی لیزر برای ادم ماکولا میزان بروز را کاهش می دهد ...

جراحی انکساری چشم

جراحی انکساری به روشهای جراحی اشاره دارد که مشکلات شایع بینایی را اصلاح می کند (کوته بینی ، دور بینی ، ...

بینایی سنجی

جراحی انکساری به روشهای جراحی اشاره دارد که مشکلات شایع بینایی را اصلاح می کند (کوته بینی ، دور بینی ، ...

جراحی تغییر شکل

ناهنجاری های زیادی وجود دارد که می تواند روی پلک ها تأثیر بگذارد. این می تواند مادرزادی ، اکتسابی یا پس از سانحه باشد ...

عمل پلک چشم شرقی

این جراحی که به عنوان جراحی پلک دوتایی یا بلفاروپلاستی آسیایی نیز شناخته می شود ، شامل تغییر شکل دقیق ....

جراحی چشم در ایران: بهترین درمان های چشم پزشکی در دسترس شما

از استفاده از عینک و لنز تمایل دارید و می خواهید برای همیشه از شر آنها خلاص شوید؟ از یک عارضه چشم رنج می برید و به دنبال یک درمان موثر هستید؟ بیمه شما هزینه های درمان چشم شما را تأمین نمی کند و توانایی پرداخت هزینه آن را در کشور خود ندارید؟ نگران نباشید! ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم با جراحی چشم در ایران با مناسب ترین قیمت دنیا را بهتر ببینید.

چشم پزشکی ، اصطلاح فنی تخصص پزشکی مربوط به بیماری های چشم و چشم ، یکی از پیشرفته ترین رشته های پزشکی در ایران و است. همانطور که در بالا گفته شد ، ایران از نظر چشم پزشکی در بین 15 کشور برتر جهان قرار دارد. اکنون با اقدامات این کشور برای تقویت گردشگری پزشکی ، تعداد بیماران چشم درمانی که از کشورهای همسایه به شهرهای ایران برخورد کرده اند به طرز چشمگیری افزایش یافته است.

بیمارستان های درجه یک چشم در ایران خدمات مراقبت از چشم را به بیماران خارجی ارائه می دهند
با توجه به تعداد زیادی از متخصصان پزشکی با صلاحیت در ایران ، این کشور گام های قابل توجهی برای توسعه زیرساخت های پزشکی خود – و همچنین گردشگری – برداشته است تا بخش گردشگری سلامت را تقویت کند. به همین منظور ، بسیاری از بیمارستانهای دولتی و خصوصی اتخاذ تدابیر ویژه ای برای تقویت امکانات و کارکنان خود را انجام دادند ، برخی از آنها با گشودن بخشهای بین المللی بیماران خود (IPD) برای پذیرش بیماران خارجی. به همین منظور ، دولت مجوزهای ویژه ای را برای مراکز درمانی صادر کرده است که متناسب با شرایط لازم برای پذیرش بیماران خارجی است.

جدا از درمان های زیبایی – مانند جراحی زیبایی بینی که ایران بالاترین شهرت را در آن دارد – در برخی از رشته های پزشکی نیز ، این کشور توانایی گسترده ای را نشان داده است. مراقبت از چشم یکی از زمینه های پزشکی است که ایران در آن پیشرفت های عظیم داشته است. بیمارستان ها و کلینیک های تخصصی چشم در شهرهای بزرگ ایران وجود دارد که پیچیده ترین جراحی های چشم و درمان های غیر جراحی را ارائه می دهند.

×