کاشت مو

اگر تصمیم دارید کاشت مو در ایران انجام دهید ، خواندن این مطالب در این صفحه می تواند دانش شما را تا حد زیادی بهبود بخشد و به شما در انتخاب بهترین کاشت مو در ایران کمک کند.

مشاوره رایگان


اگر تصمیم دارید کاشت مو در ایران انجام دهید ، خواندن این مطالب در این صفحه می تواند دانش شما را تا حد زیادی بهبود بخشد و به شما در انتخاب بهترین کاشت مو در ایران کمک کند.

مشاوره رایگان
[quform id=”7″ name=”Hair Transplant Treatment”]

کاشت مو در ایران

وقت آن است که با ایجاد یک توصیف جسورانه از کچلی جلوگیری کنید ما به شما کمک می کنیم تجربه کاشت موی فراموش نشدنی را در ایران داشته باشید.
با دوره های بهبودی ، و بهترین نتایج ممکن ، مقصد. اگر از ریزش مو رنج می برید ، وقت آن است که با استفاده از بسته های کاشت موی فراگیر ما با فشار یک دکمه بهترین احساس را داشته باشید.

پکیج جراحی کاشت مو در ایران

ویزیت های کلینیک و پزشک ، آزمایشات و معاینات قبل از عمل ، عکسبرداری پزشکی ، کاشت مو در بیمارستان (با روش FUE / FIT همراه با FUT) ، مراقبت های بعد از عمل ، بهبودی و پیگیری

کاشت مو در ایران: همه آنچه لازم است بدانید

هیچ کس نمی تواند رابطه ناگسستنی بین مو ، زیبایی و اعتماد به نفس را انکار کند. موهای شما ممکن است به دلایل مختلف شروع به ریزش کند ، که زیبایی شما را تحت تأثیر قرار می دهد و به نوبه خود اعتماد به نفس شما را تحت تأثیر قرار می دهد. بنابراین ، اگر به دنبال یک راه حل مقرون به صرفه برای ریزش موی خود هستید ، در اینجا یک مسیر مشخص برای بازگشت دوباره موهای شما وجود دارد! و این پیوند مو در ایران است.

کاشت مو چیست؟

جراحی کاشت مو یا ترمیم مو یک درمان موثر برای آلوپسی (مشکل ریزش مو) است. این شامل دو بخش است:

از بین بردن بافتهای مویی یا پیوندهای مو از یک قسمت پوست سر (منطقه اهدا کننده)

انتقال مجدد آنها به قسمت دیگر (منطقه گیرنده)

ناحیه اهدا کننده به ناحیه ای از پوست سر ، معمولاً در پشت سر ، که دارای موی بیشتری با پایداری بالاتر است ، گفته می شود. منطقه گیرنده به قسمت طاسی پوست سر که برای رشد مو نیاز دارد ، گفته می شود. ریزش یا عقب رفتن مو به طور عمده از طاسی الگو ناشی می شود. عوامل دیگر مانند رژیم غذایی ، استرس ، هورمون و بیماری کمک چندانی به ریزش مو نمی کند.

×