جراحی کاهش وزن

اگر تصمیم دارید جراحی لاغری در ایران انجام دهید ، خواندن این مطالب در این صفحه می تواند دانش شما را بسیار بهبود بخشد و به شما در انتخاب بهترین جراحی لاغری در ایران کمک کند.

مشاوره رایگان


اگر تصمیم دارید جراحی لاغری در ایران انجام دهید ، خواندن این مطالب در این صفحه می تواند دانش شما را بسیار بهبود بخشد و به شما در انتخاب بهترین جراحی لاغری در ایران کمک کند.

مشاوره رایگان

[quform id=”4″ name=”Weight loss Surgery”]

ایران ، قابل اطمینان ترین کشور برای جراحی چاقی

در میان کشورهای خاورمیانه و ECO ، ایران در زمره اولین کشورهایی بود که به دانش و فن آوری روشهای کمتر تهاجمی کاهش درمان معده دست یافت. در حالی که در برخی از کشورها اخیراً به این دانش رسیده اند و آن را تبلیغ می کنند ، اکنون بیش از یک دهه است که ایران به طور مداوم عمل جراحی را انجام می دهد. اولین کلینیک چاقی در ایران در یک بیمارستان دولتی در تهران تأسیس شد. به زودی کلینیک های دیگر نیز در سراسر کشور در بیمارستان های مهم این روند را دنبال کردند و اکنون شهرهای قطب پزشکی ایران مانند تهران ، شیراز ، تبریز ، اصفهان و مشهد بهترین گزینه برای این جراحی هستند.

هر آنچه درباره کاهش وزن در ایران باید بدانید

پکیج بای پس معده

پکیج اسلیو معده

ایران ، باتجربه ترین کشور خاورمیانه در جراحی چاقی

از آنجا که می توانید هر روشی را در ایران انجام دهید با قیمتی که در هیچ جای دیگر پیدا نخواهید کرد. نه تنها این ، مهارت جراحان پلاستیک ایرانی استثنایی است و بیمارستان ها و کلینیک ها از آخرین استانداردهای حرفه ای برخوردار هستند. به علاوه ، ایران یک کشور عالی برای بازدید است. از هر کسی که به کشور رفته است س Askال کنید.

چرا با GoodSense جراحی کاهش وزن انجام می شود؟

اگر سفر جراحی کاهش وزن به ایران را که توسط GoodSense برگزار شده است ، بدون هیچ مشکلی در گرفتن ویزا ، رزرو محل اقامت ، ترتیب قرار ملاقات بیمارستان و دکتر ، انتقال به شهر و موارد دیگر صرفه جویی خواهید کرد.

جراحان عالی

جراحان چاقی ایرانی ما با گذراندن دوره های بورسیه در جراحی چاقی لاپاراسکوپی و انجام ده ها عمل ، دانش نظری و دانش عملی این جراحی را دارند.

هزینه جراحی کاهش وزن در ایران

جراحی کاهش وزن در ایران در مقایسه با سایر کشورها با هزینه های بسیار جذابی ارائه می شود. ما در GoodSense بسته های جراحی کاهش وزن فراگیر را با خدمات مختلف ارائه می دهیم تا متناسب با همه بودجه ها باشد.

در کلینیک چاقی چه می گذرد؟

کلینیک های چاقی در ایران مکانهای شاد و سرزنده ای هستند که به عنوان مکانی برای ارتباط افرادی که تحت عمل جراحی قرار گرفته اند و منتظر آن هستند. کسانی که هنوز تحت عمل جراحی قرار نگرفته اند نمی توانند باور کنند که در مدت زمان یک سال حالت آنها با افرادی که به راحتی برای معاینه های معمول ، خندان ، چابک و خوش فرم در آنجا هستند ، خواهد بود. بیماران بیشتر اطلاعات مورد نیاز خود را می گیرند و امیدوارند که در مواردی مانند سلامت پوست و مو پس از جراحی ، از بیماران قبلی امید داشته باشند.

روش کاهش وزن

بای پس معده

برای بیماران با MBI بیش از 40 مبتلا به چاقی بیش از حد یا چاقی مرحله سه. در این روش جراح روده باریک را برش می دهد و ..

اسلیو معده

برای بیماران با درجه MBI 35 تا 45 که اشتهای مازاد مداوم نیز دارند. در طی این روش 80 تا 90 درصد معده خارج می شود.

مینی بای پس معده

روده کوچک بریده نشده است. اما معده کوچک شده به 150 تا 200 میلی متر اولیه روده کوچک متصل است.

برش معده

عمل برش معده نوعی جراحی کم تهاجمی است که هدف آن کاهش حجم معده با ایجاد چین خوردگی های داخلی معده است ...

بالون معده

روش بالون معده یک روش لاغری غیر جراحی است که در آن یک دستگاه سیلیکون نرم بادی (بادکنک) قرار داده می شود ...

جراحی باند

از طریق روش لاپاراسکوپی به عنوان حلقه قابل تنظیم در لبه خارجی معده قرار می گیرد. سپس معده توسط باند تقسیم می شود به ...

کدام افراد کاندیدای معتبر جراحی چاقی هستند؟

بسیاری از افراد در ابتدا با تردید به عمل جراحی کاهش وزن نگاه می کردند ، دقیقاً مانند بسیاری از روشهای درمانی دیگر در بدو تولد. امروزه این جراحی به مطمئن ترین و پایدارترین روش درمانی برای چاقی تبدیل شده است.

– داوطلبان باید 18 سال یا بیشتر باشند.
– این جراحی برای افرادی انجام می شود که BMI آنها بالاتر از 40 باشد. این بر اساس قد و وزن آنها محاسبه می شود.
– این جراحی برای افراد با میزان MBI بالاتر از 35 انجام می شود به شرطی که مبتلا به دیابت ، آپنه خواب ، فشار خون ، بیماری های قلبی ، اختلالات مفصلی و تری گلیسیرید و کلسترول خون نیز باشند.
– جراحی در صورتی انجام می شود که بیمار در سایر روش های درمانی مانند ورزش و رژیم های غذایی ناموفق بوده باشد.

جراحی چاقی چگونه انجام می شود؟

روشهای جراحی لاپاراسکوپی بیش از 10 روش مختلف را گسترش می دهد ، اما با گذشت زمان و مشاهدات انجام شده بر روی کارایی و عوارض جانبی آنها ، اکنون آنها به 5 روش محدود می شوند. با جراحی بای پس معده و گاسترکتومی آستین محبوب ترین.

– گاسترکتومی آستین یا آستین معده برای بیمارانی با درجه MBI 35 تا 45 که اشتهای مازاد مداوم نیز دارند ، انجام می شود. در طی این روش 80 تا 90 درصد معده برداشته می شود ، اگر جراحی به روش دوازدهه انجام شود ، سپس قسمت اولیه روده کوچک (اثنی عشر) نیز برداشته می شود.

– بای پس برای بیماران با MBI بالای 40 مبتلا به چاقی بیش از حد یا چاقی مرحله سه انجام می شود. در این روش جراح روده باریک را برش داده و یک انتهای آن را به معده جدید و انتهای دیگر آن را به قسمت تحتانی روده کوچک متصل می کند و یک فرم Y شکل ایجاد می کند. قسمتهای باقیمانده معده باقی مانده و مواد شیمیایی را از لوزالمعده به معده جدید منتقل می کند تا هضم را تسهیل کند.

– در مینی بای پس معده ، روده کوچک بریده نمی شود. اما معده کوچک شده به 150 تا 200 میلی متر اولیه روده کوچک متصل است. این روش بای پس جدید عوارض بسیار کمتری دارد. با این وجود احتمال رفلکس صفرا وجود دارد ، در این صورت جراحی باید به یک بای پس معمولی تبدیل شود.

– در جراحی بانداژ ، یک باند بر روی لبه خارجی معده به عنوان یک حلقه قابل تنظیم از طریق روش لاپاراسکوپی قرار می گیرد. سپس معده توسط باند به دو قسمت تقسیم می شود ، قسمت کوچک در بالا و قسمت پایین تر بزرگتر ، که عملکرد قبلی به عنوان معده اصلی است.

مزایای جراحی لاپاراسکوپی چیست؟

کاهش درد پس از جراحی ، درمان تهاجمی کمتر و جای زخم ، بستری کوتاهتر در بیمارستان ، بازگشت سریع به روال روزانه و بهبود زیبایی از مهمترین مزایای جراحی لاپاراسکوپی در درمان چاقی است.

درمان دیابت نوع 2 و افزایش ناباروری

اگرچه جراحی های چاقی با آمادگی جسمانی و سلامت عمومی همراه است ، باید توجه داشت که نسخه بای پس از جراحی به عنوان درمانی برای دیابت نوع 2 نیز عمل می کند ، زیرا پس از پایان جراحی میزان قند و چربی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد . افرادی که از دیابت نوع 2 رنج می برند بدون نیاز به انتظار در صف جراحی می شوند. اگر آنها اخیراً با این بیماری تماس گرفته اند ، پس از این روش کاملاً درمان می شوند و دیگر نیازی به تزریق انسولین نیست. کاهش پایدار وزن و کاهش چشمگیر چربی همچنین سلامت بارداری را برای زنان دارای وزن بیش از حد که مایل به بچه دار شدن هستند ، بهبود می بخشد. افزایش ناباروری در زنان و مردان و جلوگیری از یائسگی زودرس از جمله مزایای داشتن وزن ثابت است.

گام به گام به تئاتر جراحی نزدیک شوید

جراحی چاقی در ایران مقدمات و تاخیرهای بالقوه خاصی دارد ، کلینیک یا بیمارستانی که قرار است در آن جراحی شوید ، در این مدت شما را به تنهایی ترک نمی کند. این اقدامات با هدف دستیابی به بهترین نتایج ممکن از جراحی ، محدود کردن شانس شکست به حداقل ممکن و همچنین کاهش عوارض جانبی پس از جراحی و تثبیت سلامت عمومی در ذهن ، برنامه ریزی و انجام می شود.
– جراحی چاقی یک عمل احساسی است. بیمار قبل و بعد از عمل مشاوره روانشناسی دریافت خواهد کرد.
– مشاوره تغذیه مهمترین اقدامات قبل و بعد از جراحی است ، یک روند حساس کاهش وزن پس از جراحی به طور قابل توجهی نتیجه عمل را بهبود می بخشد. مشاوره تغذیه همچنین برای جلوگیری از سو تغذیه و کاهش وزن پس از جراحی ضروری است.
– یک جلسه مشاوره زیبایی باعث آسودگی خاطر بیماران نگران زیبایی پوست و موهای خود پس از جراحی می شود. علاوه بر آشنایی با روشهای پیشگیری ، آنها می توانند از خدمات زیبایی بهره مند شوند.
– یک متخصص پزشکی ورزشی نسخه ها و برنامه هایی را به روش صحیح برای افزایش فعالیت بدنی به بیمار ارائه می دهد. این فعالیت ها باعث از بین رفتن دردهای عضلانی و اسکلتی مانند دردهای زانو و کمردرد می شود. آنها همچنین به بیمار کمک می کنند تا عضلات خود را حفظ کند ، وزن خود را دوباره به دست نیاورد و زیبایی بدنی خود را بدست آورد.
-پزشک متخصص ، یکی از مشاوران دائمی بیمار است ، تا مشکلات احتمالی و بیماری ها را کنترل کند و سلامت بیمار را کنترل کند.
قبل از سفر و عمل شما ، تمام روش های مشاوره از جمله ، فیزیولوژیک ، پزشکی ورزشی ، تغذیه ، لاپاراسکوپی و زیبایی به صورت آنلاین و از راه دور ارائه می شود و اگر مطابق با نظر پزشکان ، زمان انتظار برای دریافت رفتار کنید ، جراحی کوتاه می شود

×