بیمارستان رضوی

GoodSense's Top Quality Hospital
Place In:
Mashhad City
Number of beds available :
+300
موقعیت:
مشهد
ظرفیت پذیرش:
300

خدمات

جراحی عمومی


جراحی زیبایی


 ICU – CCU


رادیولوژی


سیم کارت و اینترنت


پزشکی هسته ای


بخشهای عملیاتی


انواع مختلف کلینیک ها مانند کلینیک های باروری

امکانات

رستوران


کافه


داروخانه


مهد کودک


هتل برای اسکان

بیمارستان رضوی

فرم را پر کنید و در صورت تمایل هر گونه سوال در مورد بیمارستان رضوی را مطرح کنید
 ما به سوالات شما در اسرع وقت پاسخ خواهیم داد

مشاوره رایگان دریافت کنید


بیمارستان رضوی

هتل-بیمارستان رضوی در مساحت 369 هکتار با مساحت 56000 مترمربع در مرحله اول در 5 طبقه توزیع شده است. در نتیجه مسائل زیست محیطی ، 36 هکتار از این زمین برای فضای سبز استفاده می شود.

در کمتر از 5 سال ، مسئولان بیمارستان رضوی سعی کردند فعالیت های گردشگری سلامت را در کنار فعالیت های پزشکی فعلی ارتقا دهند.

فاز دوم بیمارستان رضوی:

فاز دوم بیمارستان در زمینی به مساحت 37500 متر مربع در 4 طبقه با یک زیرزمین توزیع شده است. یک تیم ایرانی – آلمانی مسئولیت طراحی و ساخت ساختمان جدید را بر عهده داشتند. جدیدترین فناوری مهندسی در ساخت و ساز استفاده شده است. در سال 2013 ، تخت های بیمارستان به 300 مورد افزایش یافت. بیمارستان رضوی با توجه به خدمات بهداشتی با کیفیت از اعتبار سنجی کانادا بین المللی (ACI) اعتبار کسب می کند.

در کمترین زمان ممکن ، بیمارستان رضوی توانسته است به اولین رتبه عالی دست یابد. بخشهای مختلف بیمارستان توسط بازرسان مختلف سازمان نظارت کنترل می شود تا از بیماران ایرانی و خارجی اطمینان حاصل شود که از آخرین استانداردها و پروتکلها در درمان آنها استفاده شده است. در همین راستا ، بیمارستان در اولین تلاش خود موفق به دریافت گواهی ACI Platinum در سال 2013 شد. در همین حال ، گواهینامه الماس ، بالاترین اعتبار کانادا بین المللی (ACI) در سال 2015 به بیمارستان رضوی اعطا شد.

×