دکتر حسین ابدالی

Specialty:
Plastic and cosmetic surgery and skull and face
Procedure
Rhinoplasty & Breast Augmentation & Breast Implant & Breast Reduction & Facelift & Eyelid Surgery &abdominoplasty (Tummy Tuck surgery) &liposuction
Working Since
1370
Email:
pitter.moris@gmail.com
Phone Number
+98 -31-36204040/36205050
تخصص:
جراحی پلاستیک و زیبایی و جمجمه و صورت
شماره همراه:
+98 -31-36204040/36205050
ایمیل
pitter.moris@gmail.com

بیوگرافی

دکتر حسین ابدالی: من در سال 1963 در اصفهان متولد شدم و در سال 1982 دیپلم خود را در رشته ریاضی فیزیک از دبیرستان حکیم سنایی اصفهان گرفتم و در سال 1983 وارد دانشگاه شدم و تحصیلات خود را در رشته پزشکی آغاز کردم و در سال 1989 فارغ التحصیل شدم و سرانجام شروع کردم من به عنوان دستیار جراح عمومی کار کردم و به مدت چهار سال به عنوان رزیدنت کار کردم و در سال 1993 در رشته جراحی ویژه فارغ التحصیل شدم.

من یک سال به عنوان عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کاشان کار کردم و سپس به اصفهان برگشتم و به عنوان استادیار گروه جراح در دانشگاه اصفهان کار کردم و در بیمارستانهای کاشانی ، امین و الزهرا در هر دو آموزشی کار کردم و بخش های اصلاحی. من برای ادامه تحصیل در سال 2003 در تهران در رشته جراحی پیشرفته پلاستیک و زیبایی به دانشگاه تهران رفتم و پس از سه سال هیئت مدیره پیشرفته خود را در این زمینه گرفتم و به اصفهان بازگشتم تا در گروه جراح و کادر علمی در دانشگاه اصفهان کار خود را ادامه دهم.

در این دوره علاوه بر مسئولیتهای آموزشی و درمانی در دانشگاهها و بیمارستانهای وابسته مسئولیتهای اجرایی نیز داشتم و مقالات زیادی را نیز در مجلات ایرانی و خارجی نوشتم. من همچنین چهار کتاب در زمینه های مختلف پزشکی و جراحی منتشر کردم و در بسیاری از کنفرانس های دانشگاهی شرکت می کنم.

مهارت و تخصص

جراحی زیبایی بینی
86 %
Breast Augmentation
70 %
Breast Implant
53 %
Breast Reduction
81 %
abdominoplasty (Tummy Tuck surgery)
94 %
liposuction .
31 %

عنوان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

قبل و بعد از عمل

ما هر هفته بیش از 35 کلاس ورزشی ، هوازی برگزار می کنیم.

ارتباط با ما