دکتر مهرداد ابدالی

Specialty
Surgeon & Hair transplant
Procedure:
Surgeon & Hair transplant
Working Since
1375
Email
pitter.moris@gmail.com
Phone Number
+98 -31-36204040/36205050
تخصص:
جراحی زیبایی
شماره همراه:
558688
ایمیل:
adfd@gmail.com

بیوگرافی

کلینیک تخصصی کاشت مو دکتر مهرداد ابدالی برای بیماران و میهمانانی که علاقه مند به مشاوره و کسب اطلاعات در مورد روش های کاشت مو جدید و بهبودی جوان هستند ، یک محیط آرام و پذیرا است. این کلینیک یکی از بهترین کلینیک های کاشت مو در اصفهان است و همه چیز فراهم شده است تا بتوانید در این مجموعه به نتیجه دلخواه خود برسید. کلینیک آبدالی در زمینه کاشت مو فعالیت می کند ، جایی که خدمات کاشت مو و کلیه اقدامات مربوط به مو توسط دکتر مهرداد ابدالی مدیریت می شود. بهترین کاشت مو و جراحی مورد نیاز خود را انجام دهید.
کلیه مراجعین محترم قبل از شروع درمان توسط پزشکان و متخصصان مشاوره می شوند و پس از دریافت اطلاعات و معاینات لازم ، نیازهای پزشکی آنها شناسایی و برنامه درمان و پیگیری به شرح بسیاری از آنها تعریف می شود. آنها با س questionsالات مختلفی روبرو هستند باید در جلسات مشاوره پاسخ داده شود ، از جمله:

بهترین کاشت مو چیست؟
هزینه کاشت موی طبیعی چقدر است؟
بهترین کاشت مو برای خانم ها چیست؟

مهارت های تخصصی

جراحی زیبایی بینی
86 %
پروتز سینه
70 %
Breast Implant
53 %
Breast Reduction
81 %
abdominoplasty (Tummy Tuck surgery)
94 %
liposuction .
31 %

عنوان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

قبل و بعد جراحی

ما هر هفته بیش از 35 کلاس ورزشی ، هوازی برگزار می کنیم.

ارتباط با ما